ÖVRIGT / Mattor / Rölakansmatta 8135780
nr 813 5780
Rölakansmatta
196x303
Kondition: slitage, skador
Utrop:
2.000 kr
Såld:
500 kr
måndag 11 mars 2013
kl 19:02:25
8/3 10:47:59
11/3 15:55:32